top of page

Apie mus

FrosTec UAB įsteigta 2009 metų liepos 23 dieną, Johnson Controls kompanijai po 15 metų veiklos priėmus sprendimą pakeisti pardavimų politiką Baltijos šalyse. Įkūrus mūsų įmonę ir pasirašius platinimo sutartis su Johnson Controls, FrosTec UAB tapo oficialiu Johnson Controls pramoninio ir komercinio šaldymo įrengimų platintoju Lietuvos ir Latvijos teritorijose, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo — Lietuvos teritorijoje.
 

FrosTec UAB vienintelei Lietuvoje suteikta teisė naudoti prekinius ženklus: York, Johnson Controls, Sabroe, Frick. Nuo 2015 metų atstovaujame šilumos siurblių ir kondicionierių gamintoją Cooper & Hunter (JAV). Mes didžiuojamės, kad savo klientams galime pasiūlyti įrengimus ir atsargines detales su šiais prekiniais ženklais.
 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų, COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu.
Kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija – tai kompanijos, kuria pasitiki milijonai žmonių, sėkmės kertiniai elementai. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius.
 

FrosTec UAB veikla nukreipta į komercinio ir pramoninio šaldymo, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimą, projektų įgyvendinimą, įrangos ir atsarginių detalių pardavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Mūsų įmonė, tęsdama kompanijų York ir Johnson Controls atliktus darbus Baltijos šalyse, ir toliau glaudžiai bendradarbiaus su maisto, mėsos ir pieno, žuvies, daržovių perdirbimo ir sandėliavimo, chemijos ir farmacijos įmonėmis, logistikos centrais, projektavimo bei montavimo įmonėmis.
Savo klientams mes siūlome savo specialistų patirtį, kompleksišką sprendimų įgyvendinimą, aukštos kokybės įrangą ir aptarnavimą.

Apie mus: About
bottom of page